Informace

Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou číslo jedna,jelikož víme,že kvalita se nedá ošidit.Zabýváme se nejefektivnějšími metodami čištění povrchů,které konzultujeme s kapacitami v oboru nejkvalitnějších produktů a nanotechnologií,proto jsme o krok před konkurencí.

Nanotechnologie a ochranu povrchů.

Těžištěm naší aktivity je profesionální ochrana povrchů 100% nanotechnologií. Na našich stránkách www.nanobkservis.eu se seznámíte s novými možnostmi využití nano-impregnací ve Vašem oboru a přesvědčíte se o tom, že vhodně aplikované nano-povrchy ušetří mnoho Vaší práce, peněz i drahocenného času.

Čištění koberců a čalouněného nábytku

Nabízíme komplexní a profesionální služby v oblasti hloubkového a suché čištění tkanin a textilií pomocí nanotechnologie. Naše služby jsou k dispozici nejen firmám, ale i domácnostem.

Čištění interiéru osobních vozidel

Jedná se o suché čištění interiéru a kompletní impregnace všech částí automobilu.Pracujeme s nano technologii, která dokáže působit na interiér do větší hloubky a vytahovat tak nečistotu na povrch. Díky této technologii můžeme garantovat suchý povrch téměr ihned po vyčištění kompletního interiéru.

Korekce laku,leštění laku,ochrana laku automobilů.

Nejčastější jev vyznačující poškození laku jsou výry, hologramy, škrábance,které je možné do jisté míry odstranit z povrchu.Aplikace nebo tz. leštění laku provádíme zejména ručně.Lak jako samotný nedokáže odolávat každodenním poryvům počasí a proto je nezbytně nutné jej impregnovat.

E-SHOP prodej dopňků stravy.

Našim cílem jsou kvalitní dopňky stravy jak pro celé tělo tak pro kloubní výživu pohybového aparátu,které slouží jako prevence nebo výživa opotřebených kloubů.

TOPlist