Čištění koberců a čalouněného nábytku

Nabízíme komplexní a profesionální služby v oblasti hloubkového čištění tkanin a textilií pomocí nanotechnologie.

Naše služby jsou k dispozici nejen firmám, ale i domácnostem.

Čištění provádíme technologii, která dokáže působit na textílie do větší hloubky a vytahovat tak nečistotu na povrch.Díky této technologii můžeme garantovat čistý povrch po vyčištění.

Jedná se tzv.o suché čištění koberců a čalounění produkty NANO od USA značky Chemical Guys a německé premiové značky Nanotechnology Solutions.

Na čištění čalouněného nábytku používáme nanotechnologii Chemical Guys & SmartWax, nejdokonalejší čistící detailing nanotechnologie na světě.
Všechny používané přípravky Chemical Guys jsou PH neutrální a dokonale čistí znečištěné povrchy.

Naše specializace je: extrakční čištění různých tipů koberců, matrací, sedacích souprav, křesel, židlí a autočalounění.
Domácnosti: přesto že pravidelně používáte vysavač není ve Vašich silách dosáhnou maximálního odstranění prachu z koberců a čalouněných částí nábytku. Naše metoda Extrakčního čištění s pomocí profesionální chemie Vám zaručí, že koberce a čalouněný nábytek bude zbaven nejen prachu ale i mikroorganizmů a roztočů, jež můžou být příčinou mnoha alergií.

Mikroorganizmům a roztočům se velmi daří také v tak pro nás důležité věci jako jsou matrace. Je proto ve Vašem zájmu nepodceňovat tuto skutečnost a alespoň 2x do roka vyčistit matrace Extrakční cestou a tak si zajistit zdravý a příjemný spánek. V případě, že Vaše dítě neudrží svoji potřebu a dojde k znečistění matrace pomůže Vám k odstranění skvrn jednoznačně Extrakční metoda.

U polstrovaných židlí dochází k znečištění především jídlem a nápoji. Pokud chcete znečištění odstranit lokálně nebudete zcela úspěšní. Jedině metoda mokrou cestou v celé ploše a za použití profesionální chemie Vám zaručí, že se skvrny odstraní.

Firmy: v kancelářích, obchodech, hotelích, restauracích, školách ,školkách a všude kde dochází k velkému pohybu osob a tím pádem k většímu znečištění koberců je Extrakční čištění neodmyslitelnou součástí udržování pořádku. Díky profesionální technice a chemii dostanou koberce a čalouněný nábytek oživení, zbaví se nečistot a prachu, který běžným vysáváním neodstraníte. Díky parfému čistících prostředků budou prostory provoněné a budou příjemně působit za zaměstnance, hosty a jiné osoby, které se v místě pohybují.

TOPlist